System do spawania laserowego, Mach-Tool, 2018

ITM Polska to jedyne miejsce na mapie Środkowo-Wschodniej Europy, w którym biznes łączy się z nauką. Przemysł przenika z technologią, a granice Państw tracą na znaczeniu. W dniach 5-8 czerwca 2018 uczestniczyliśmy w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Poznańskich Mach-Tool 2018. W tym roku nasza firma zdobyła wyróżnienie innowacyjnego produktu zdobywając złoty medal.

Podczas tegorocznego konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, nagrodzony został produkt naszej firmy system do spawania laserowego – MultiAxis System. Innowacyjne podejście, zastosowanie najnowszych technologii i wysoka jakość produktów, były głównymi kryteriami, które sąd konkursowy brał pod uwagę, dokonując wyboru przy przyznawaniu wyróżnień.

system do spawania laserowegoNagrodzenie odznaką złotego medalu podczas Targów Mach-Tool 2018 Poznań

Wieloosiowy system laserowy do obróbki materiałów wyposażony w możliwość oscylacji wiązki znajdzie swoje zastosowanie w innowacyjnych procesach spawania laserowego. Technika spawalnicza z zastosowaniem oscylacji wiązki laserowej to nowe otwarcie w obszarze spawania laserowego. System umożliwia jakościowe spawanie materiałów różnoimiennych, stopów aluminium, miedzi, mosiądzu i innych trudno spawalnych materiałów nawet dla technologii laserowych.

mach-tool, 2018

system do spawania laserowegoStoisko targowe IPG Photonics podczas targów Mach-Tool Poznań 2018

Nasze stoisko nr 23 w pawilonie 5 cieszyło się dużym zainteresowaniem. Poznańskie targi stanowią niepowtarzalną okazję do prezentacji oferty w międzynarodowym gronie. Wymiany cennych doświadczeń, a także odbycia spotkań z partnerami handlowymi z całego świata.